Legenda mezi jihočeskými tábory - DT Nový Řadov – opět nabízí dětem od 6ti do 15ti let prázdninové pobyty v idylickém prostředí Třeboňska, ve vyhlášeném chatkovém areálu s bazénem, přímo na břehu Nové řeky. Po mimořádně vydařených a nabitých uplynulých sezónách bychom i letos chtěli uspokojit – pokud možno – všechny zájemce o řadovské dobrodružství. I v letošním roce proto pokračuje naše nabídka cenově zvýhodněných pobytů na DT Nežárka. DT Nový Řadov i DT Nežárka jsou členy sdružení dětských táborů Tábory na maximum, garantujícího dodržování bezpečnostního programu Tábory bez obav.

Nový Řadov PRÁZDNINY NA MAXIMUM®

I díky dobré pověsti a mnohaleté tradici si Česká televize vybrala Nový Řadov pro živé vysílání pořadu Dobré ráno s ČT. Část tohoto vysílání, věnovanou psychologickým aspektům pobytu dětí na letních táborech, můžete nyní shlédnout TADY

 

  TO POTĚŠÍ! (vybrané tábornické ohlasy)

Víme, že užitečným pomocníkem při výběru dětského tábora pro vás mohou být fotografie, díky nimž si lze vytvořit představu o areálu, programové náplni i charakteru tábora. Z toho důvodu vám v této sekci nabízíme fotogalerie našeho tábora pro jeho bližší představení:

Areál:  VSTUPTE Program:  VSTUPTE Letecké: VSTUPTE

 

"Šumná" příroda, maximální snaha o pohodový a bezproblémový pobyt všech dětí, pečlivý výběr spolupracovníků,  dlouhodobá programová příprava, zodpovědný a seriózní přístup, stejně jako každoroční rozsáhlé investice do areálu i vybavení tábora – to všechno nám pomohlo udělat z Nového Řadova místo, kam se každoročně vrací prožít další prázdninová dobrodružství většina z dětí, které se s námi už na Řadov vypravily. Budeme se snažit, aby tomu nebylo jinak ani v roce 2019 :o)

 

    JAK VYBRAT SPRÁVNÝ TÁBOR?

 

 

20

2005-2019 Nový Řadov

Všechna práva vyhrazena